כסף ברצפהכל תל אביב יודעת, כל תל אביב מכירה, "כסף ברצפה" - ההמלצות המובילות והמקצועיות למשחקי הווינר.


הנה זה מגיע.. לאחר לחץ גדול, וביקוש גדול מצד לקוחות, שחקנים, ואוהבי ווינר מכל רחבי הארץ שמכירים אותי, עולה לאוויר מיזם ענק, שפיתחתי במשך 4 השנים האחרונות, ובו המלצות יומיות על הימורי ווינר יומיים. במונולוג זו, תחשפו לנתונים והמלצות שטרם הכרתם.


יש לציין, שאני מעורה בעולם הספורט מזה עשרות שנים ומכיר אותו ברמה גבוהה מאוד. במהלך השנים, פיתחתי שיטת הימור המבוססת באופן משמעותי על סטטיסטיקה, ופחות על הימור וניחוש משחקים. שיטה זו, מצליחה מאוד בתחנת הווינר, שברשותי בתל אביב.


במשך השנים האחרונות, הנני ממליץ על ניחושי משחקים המופיעים בתוכניות הווינר. השיטה שלי, כאמור, מבוססת הרבה יותר על סטטיסטיקה מאשר על ניחוש שרירותי. מידע רב מעולם הספורט, אנשי ספורט המלווים אותי, וצוות מומחים מענפי ספורט שונים, מעבירים אליי מידע אמין על משחקים מסוימים, ולאחר ריכוז כל המידע והצלבות הנתונים, ההמלצות שלי מגיעות באופן משמעותי לרמת ניחוש נכונה של משחקים רבים, שעוזרים ללקוחות שלי לזכות בהרבה יותר טפסים זוכים. במהלך השנים האחרונות, מגיעים אליי לתחנת הווינר שחקני ווינר מכל רחבי הארץ, שמכירים את ההמלצות שלי, המון שלא תפסו ניחוש נכון, והרבה מאוד זמן לא זכו בפרסים, ועל סמך ההמלצות שלי, המופיעות אצלי בתחנה מדי יום, זוכים כיום הרבה יותר מבעבר.


כמי שמקדיש לתוכניות הווינר השבועיות 18 שעות ביממה, בניתוח ופירוט מעמיקים של כל משחק ומשחק, אני יכול לומר לכם - אם אתם תמשיכו לנחש תוצאות משחקים רק ע"י ניחוש, סיכויי הזכייה שלכם יהיו נמוכים בהרבה. בתוכניית הווינר, נמצאים יחסי הימור על קבוצות מענפי ספורט שונים בארץ ובעולם. בשיטה שלי, תיווכחו לגלות שלעולם המספרים והיחסים, המופיעים במשחקי הווינר, יש משמעות ומשקל רבים מאוד בניחוש תוצאות משחקים.


במשך שנים, אנו מופתעים מתוצאות משחקים רבים. לכן, במהלך שנים, פיתחתי מידע סטטיסטי על מספרים ויחסי הימור שונים, המופיעים על ניחוש כל משחק. בשיטה שלי, תיווכחו לדעת שכמעט אין צורך לראות, ולהיות מושפע מאחוז הזכייה על ניחוש כל משחק. דהיינו, אם תנסו לנחש הימור, על משחק מסוים, בלי השפעה מהיחסים שמופיעים בתוכנייה, תשפרו באופן ניכר את אחוזי הצלחת ההימור, ותזכו בהרבה יותר טפסים זוכים. בשיטה זו (שיטת פיצוח מספרים ויחסים), אחוזי הזכייה, וניחוש משחקים נכונה, מסתבר כגבוה בהרבה משיטות מילוי אחרות. לכן, יש משמעות גדולה מאוד בפיצוח הניחוש הנכון ע"י שיטה זו.


באתר זה, תוכלו לקבל המלצות מקצועיות, המבוססות פחות על הימור, והרבה יותר סטטיסטיקה ומידע על משחקי הווינר השונים.מניסיוני הרב בניהול תחנת ווינר, אמליץ לכם גם על שיטות שליחת טפסים שיזכו אתכם ביותר פרסים. המסקנה ברורה – לא להמר על הרבה מאוד משחקים, למרות שניתן להמר עד שמונה משחקים בטופס. אם תהמרו על שלושה עד ארבעה משחקים, כמובן תגדילו את אפשרות הזכייה שלכם. העדיפות הברורה היא השקעת יותר כסף בהימור במספר מצומצם של משחקים.


בווינר קלאב תמצאו המלצות יומיות (שיופיעו תחת "ההמלצה היומית") ואתם תבחרו את האפשרויות. בשיטה שלי, שמפורטת יותר בתחנה, תוכלו למצוא יותר אפשרויות שליחה של טפסים, הכוונה - קודם כל לא להפסיד את סכום הניחוש, ורק אחר כך, כמה כסף אפשר לזכות. בשיטה זו, תוכלו לזכות ביותר כסף מששלחתם, גם אם נפלתם בניחוש משחק אחד או יותר. לדוגמא, בהשקעה של 100 ₪ על ניחוש שלושה משחקים תוכלו לזכות בפרס, גם אם הניחוש שלכם כשל בהימור על משחק אחד, או יותר, מתוך השלושה.


בניחוש שלושה משחקי כדורסל, לדוגמא, ישנה אפשרות לזכייה, גם אם נופלים בניחוש משחק אחד מתוך שלושת המשחקים. ברצוני לומר שהרבה מאוד שחקני ווינר אינם יודעים לשלוח את הטפסים בצורה הנכונה, מבחינת מחשבה ואפשרויות זכייה אחרות.


בווינר קלאב, הטיפים מבוססים יותר על סטטיסטיקה ופיצוח מספרים, פחות הימור וקצת מזל. עוצמת הזכייה מוכחת אצלי בתחנת הווינר יום-יום. בשיטה זו, הצלחתי להשיג יותר טפסים זוכים ללקוחות שלי בתחנה. מפרסום נתונים של מועצת ההימורים, המופיעים בכתבה בעמוד הבית – אחוז הטפסים הזוכים, אצלי בתחנת הווינר, הוא הגבוה ביותר באיזור מרכז.


לאורך זמן, המלצות הווינר שאפרסם ייקחו אתכם ליותר זכיות והרבה יותר פרסים משהכרתם.


ההצלחה שלכם – היא ההצלחה שלי.